خرید لمینت متحرک دندان اصل

خرید لمینت متحرک دندان اصل

نحوه قالب گیری اسنپ آن اسمایل

  • 5 ماه پیش

نحوه قالب گیری اسنپ آن اسمایل چگونه است؟ سوالی که خیلی از مشتریان از ما میپرسند و یا بعد از خرید نمیدانند چطور باید از لمینت استفاده کنند. در این بخش میخواهیم از صفر تا صد توضیح دهیم چگونه باید قالب گیری اسنپ آن اسمایل را انجام دهید تا خیلی راحت بتوانید از آن استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا توضیحات تکمیلی را برای شما مشتریان گرامی ارائه کنیم.

آموزش نحوه قالب گیری لمینت اسنپ اسمایل

ابتدا محصول را از قوطی خارج کنید، محتویات باید دارای قالب و خمیر مخصوص برای شکل پذیری روی حالت دندان هایتان باشد. ابتدا خمیر مخصوص که بافتی نرم استخوانی دارد را داخل آب گرم قرار دهید، بهتر است که این آب روی دمای ۳۰ درجه باشد مراقب باشید آب خیلی جوش باشد ممکن است به لمینت آسیب برساند.

لمینت متحرک ترو اسمایل

بعد از قرار دادن لمینت داخل آب گرم حدود ۵ دقیقه صبر کنید تا گرما به عمق خمیر لمنت دندان برسد سپس خمیر مخصوص را داخل قالب قرار دهید و سریع روی دندانتان قرار دهید. در این صورت باید کمی قالب را ماساژ بدید تا روی فرم فکتان تنظیم شود و حالت خمیر به دندان واقعی در بیاید. این حالت پذیری دقیقا از روی قالب که همانند دندان واقعی طراحی شده ست و تنظیم میشود.

بعد از قالب گیری حالا باید نواحی که دندان ندارد را با انگشت اشاره فشار دهید به آرامی تا فرم خمیر به دندان بنشیند. حالا میتوانید از لمینت متحرک دندان اسنپ اسمایل به راحتی استفاده کنید. امیدواریم توانسته باشیم در این امر راهنمایی کامل کرده باشیم.

 

   0 دیدگاه برای نحوه قالب گیری اسنپ آن اسمایل