خرید لمینت متحرک دندان اصل

خرید لمینت متحرک دندان اصل

خرید لمینت متحرک اسنپ آن اسمایل

  • 3 ماه پیش

خرید لمینت متحرک اسنپ آن اسمایل اورجینال محصولی جدید و متفاوت برای افرادی که از دندانهای نامناسب خود رنج میبرند و احساس ناخوشیاند دارند می توانند از لمینت متحرک استفاده کنند. این محصول برای افرادی که بصورت موقتی می خواهند در میهمانی ها دورهمی و .. شرکت کنند موثر است. پس اگر دندانی نا سالم و نا زیبا دارید می توانید از لمینت اسنپ اسمایل استفاده کنید.

لمینت دندان اسنپ اسمایل محصولی جدید از خدمات نوین پزشکی برای مخاطبین هدف که از زیبایی دندان خود محروم هستند ساخته شده است. این روزها سلامت دندان یکی از مهمترین ارکان زیبایی ظاهری افراد بوده و هرکسی امروزه به ظاهر خود بسیار اهمیت می دهد. پس اگر دندان نامنظم یا رنگ تیره دارید بهتر است که از لمینت دندان اسنپ آن اسمایل متحرک استفاده کنید. این محصول دارای ویژگی منحصر به فرد است و نیاز روز خیلی از خانم و آقایان است، مهمترین ویژگی لمینت متحرک اندازه سایز تمام فک بالا و پایین افراد است. بگذارید تا این موضوع را باز کنیم، ساختار این محصول قابل تنظیم است و فقط کافیست آن را برای اولین بار بر روی دندان های خود قرار دهید و آن را با توجه به سایز فک خود تنظیم کنید.

لمینت دندان متحرک اسنپ اسمایل

قیمت : ۹۹۰۰۰ تومان

خرید بصورت آنلاین و پرداخت درب منزل

روش استفاده اسنپ اسمایل

حتما برای شما هم این سوال پیش آمده که چگونه میتوان از لمینت متحرک دندان اسنپ آن اسمایل باید استفاده کرد؟! خب سوالی خوبی است ابتدا باید قالب خمیری که در ظرف بسته بندی شده قرار دارد داخل آب جوش به مدت ۳ دقیقه قرار دهید. سپس قالب را داخل لمینت متحرک قرار دهید و هر کدام از آنها را روی دندان فک بالا و پایین بگذارید و به آرامی فشار دهید تا در جای خود براحتی فرم بگیرد. پس از اینکه فکتان در قالب خمیری شکل گرفت لمینت متحرک یا قالب شکل گرفته را درون آب سرد قرار دهید تا فرم خودش را حفظ کند و کاملا سفت شود. به همین راحتی شما میتوانید لمینت موقتی را براحتی برای فک خود در مراسم مهم استفاده کرده و جذابیت خود را چند برابر کنید.

   0 دیدگاه برای خرید لمینت متحرک اسنپ آن اسمایل