خرید لمینت متحرک دندان اصل

خرید لمینت متحرک دندان اصل

سفارش لمینت دندان چیست

  • 1 ماه پیش

لمینت دندان چیست؟ سوالی که این روزها بسیاری از مشتریان همیشه از ما میپرسند و به دنبال پاسخ این سوال از فروشگاه laminetdandan هستند. میخواهیم در این بخش به طور کامل و واضح به این سوال پاسخ دهیم و راهنمای بسیار مناسبی برای شما ارائه کنیم. در ابتدا لازم است بدانید لمینت به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم می شوند و هر کدام با توجه به نوع استفاده متغییر است پس کاربرد این دو کاملا با هم متفاوت می باشند. بعضی از مواقع لمینت متحرک دندان بسیار به صرفه تر از لمینت های ثابت هستند به دلایلی از جمله کاهش هزینه های تمام شده چون بعضی از افراد به دنبال لمینت های موقتی هستند تا بتوانند در یک الی دو ماه آینده دندان های خودشان را از خرابی و ترمیم پوشش دهند.

معمولا از لمینت برای زیبایی و یک لایه پوششی بر روی دندان های شما قرار میگیرد که اگر دقت کنید سطح دندان را به طور کامل پوشش می دهد و زیبایی آن را چند برابر می کند. مثلا اگر دندان خراب، پوسیده، زرد یا سیاه رنگ، شکسته و افتاده داشته باشید به کمک لمینت متحرک می توانید آن را پوشش دهید. این محصول به عنوان یک لایه پوششی روی دندان قرار میگیرد و اگر از نوع ثابت آن استفاده کنید کاملا روی فک تا چند سال قرار میگیرد و دندان ها را از فشار و مشکلات مختلف در امان نگه می دارد. همچنین لمینت های ثابت با عنوان لمینت سرامیکی در بازار شناخته می شوند و از ترکیب چند لایه ی بسیار نازک سرامیکی تشکیل شده است که می تواند جایگزین خوبی برای مینای دندانهای طبیعی باشد. همچنین لازم است بدانید که ضخامت این پوسته ها حدودا ۰/۳ تا ۰/۵ میلی متر است.

 

خرید لمینت متحرک دندان اسنپ آن اسمایل

خرید لمینت متحرک اصل اسنپ آن اسمایل ۹۸۰۰۰ تومان

خرید پستی لمینت

لمینت دندان ثابت چیست؟

لمینت متحرک دندان اصل همانطور که از نام این محصول مشخص است این دسته کالا بصورت ثبت در طی ۳ تا ۱۵ سال طول عمر دارند که بصورت مستقیم بر روی سطح دندان قرار میگیرند. اما با توجه به اطلاعات ناقص که همکاران در اختیار مشتریان قرار داده اند باور غلطی در بین عام جای افتاده با این عنوان که اگر بخواهید از لمینت دندان ثابت استفاده کنید باید بخشی از سطح دندان تراشیده شود. این نکته گمراه کننده گاهی اوقات به تشخیص پزشک معالج بستگی دارد چه نسخه ای برای شما پیچیده باشد. با توجه به تجربیاتی که در این چند سال به دست آورده ایم همیشه متخصصان سعی می کنند طوری از لمینتها استفاده کنند که به سطح بیرونی دندان آسیبی وارد نشود. نکته آخر درباره این دسته کالا نگهداری و استفاده از آنها می باشد اگر شما هم بر این باورید که پس از استفاده و نصب لمینت دندان دیگر از مسواک زدن راحت میشوید سخت در اشتباهید چون اگر به آن رسیدگی نشود طول عمرشان کاهش پیدا می کنند و در حالت رنگ پریدگی قرار میگیرد.

   0 دیدگاه برای سفارش لمینت دندان چیست